จะผิดลิกะสิดไหม

Home » ฟอรั่ม » พี่เลี้ยงยูทูป » จะผิดลิกะสิดไหม

Author
Topic

สะหวัดดีครับอาจาน

ผมชื้อสหมุมาเรียน เลี่ยผมอยาใช้รูบจากสมุดนั้นจะผิดลิกกะสิดไหมครับ

Sorry, I will try to say in English, So I bought some books to study English and now need some pictures from it but not the whole page just picture only.

Can I scan and use it or not? or it will be copyright and I can not use it?

Thank you.

• กระทู้นี้ถูกดัดแปลง 1 month, 2 weeks มาแล้ว โดย Taiphop Daodounngtai
  • You must be logged in to reply to this topic.
Scroll to Top